Dikkaldırım Mah. Stad Cad.
No:39/29 Osmangazi / BURSA
Pts - Cts 08:00 - 18:00
Pazar KAPALI

Ankara Mobil Tuvalet

Ankara Mobil Tuvalet

Türkiye’nin dört bir yanında mobil tuvalet hizmeti veren firmamız, mobil tuvalet sistemlerinin ne denli önemli olduğunu fark edeli uzun yıllar oldu. Mesten Atık Yönetim sistemleri olarak sunmuş olduğumuz bu hizmeti, festival, konser ve kutlama gibi büyük çaplı organizasyonların açık alanda gerçekleştirilmesi üzerine sağlıyoruz.

Pek çok farklı neden dolayısıyla gerçekleştirilebilecek birçok organizasyonda, açık havanın bir gerekliliği olarak hem doğaya hem insana hizmet anlamında kiraladığımız mobil tuvaletlerimiz, atık sisteminin en güvenli parçası haline geliyorlar. Ankara kiralık tuvalet hizmetimizde esas aldığımız kıstas, yine bu noktaya dayanıyor.

Mobil Tuvalet Hizmeti Nedir?

Mobil tuvalet hizmeti, hazır ve kurulu bir sistem üzerinden belirli atık sistemleri ile oluşturulan, mobil ve kapalı bir tuvalet alanı ya da karavan düzeninde tuvalet alanının kiralanması işlemidir. Bu tür sistemlerin kiralanması ile şehrin ne kadar içinde ya da dışında olduğunuzun önemi yoktur. Dilediğiniz an, dilediğiniz yerde gerçekleştirilebilecek olan organizasyonlar için en önemli ihtiyaçlardan biri olan tuvalet ihtiyacı, bu doğrultuda sağlanmış olur.

Ankara’da Kiralık Tuvalet Hizmeti

 

Ankara karavan tuvalet ve şehrin herhangi bir noktasında Ankara kiralık tuvalet hizmeti sağlayabiliyor ve sizleri gerçekleştireceğiniz organizasyonlar için aklınızdaki ”Tuvalet ihtiyacı ne olacak?” sorusundan kurtarıyoruz.

Ankara mobil tuvalet ihtiyaçlarınızı karşılamak amacı ile sağladığımız mobil tuvaletlerimiz;

  • Karavan tipi mobil tuvalet
  • Kabin tarzı mobil tuvalet
  • Engelli mobil tuvalet
  • VIP mobil tuvalet
  • Konteyner mobil tuvalet

Olarak çeşitli kategorilere ayrılabiliyor.

Konteyner Tipi Mobil Tuvalet

Büyük organizasyonlardan ziyade, şehrin merkezi lokasyonlarında ticari amaçla da kullanılabilecek olan mobil tuvaletler arasında, en yaygın olarak tercih unsuru olan tuvalet tipi, konteyner tipi tuvalet oluyor. Bu tuvalet türünün birden fazla ayrı bölümü bulunduğundan ortalama maliyet ve kurulum işlemlerinde avantajları da bulunuyor.

Kabinli Mobil Tuvaletler

Kabinli mobil tuvaletler ise birbirinden farklı üç türe sahip. Birinci kabin, standart ve tam kapalı olarak üretilmekle birlikte tek ve engelsiz birey için uygunluk sağlamakta, ikinci kabin VIP olarak adlandırılan sistemimiz ile yine tek ve kapalı kabin konumunda kullanılmakta, son kabin sistemi mobil tuvaletimiz ise engelli bireyler için uygun kullanım sağlamaktadır. Kusursuz, doğru ve yenilikçi çözümlerimiz ile ihtiyacınız olan mobil tuvalet sistemlerini sizlere kiralıyor ve Ankara mobil tuvalet ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Bir sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin.