Dikkaldırım Mah. Stad Cad.
No:39/29 Osmangazi / BURSA
Pts - Cts 08:00 - 18:00
Pazar KAPALI

Artvin Mobil Tuvalet

Artvin Mobil Tuvalet

İnsan hayatının bir kısmı dışarıda devam eder. Havaların ısınması ve baharın gelmesi ile birlikte festival, konser, kutlama gibi değişik türlerde organizasyonlar gerçekleştirilir. Bunların birçoğu açık alanda yapılır. Açık alanda ve kalabalık kişilerin katılımı ile gerçekleşen bu organizasyonlarda tuvalet kullanımı sorun teşkil eder. Firmamız ise tam da bu noktada duruma el koyuyor ve devreye giriyor. Hizmetini sunduğumuz mobil yani diğer bir ismi ile taşınabilir tuvaletler sayesinde bu sorun ortadan kalkmaktadır.

Mobil Tuvalet

Mobil tuvaletler kullanım kolaylığı sağlayan ve işi bittikten sonra kaldırılabilen tuvaletlerdir. Herhangi bir gidere bağlanması gerekmez. İçinde iki farklı depo vardır. Bunlardan birisi kullanım sonrası oluşan pis suyu toplarken diğeri kullanıma hazır temiz su bulundurur.

Karavan Tuvalet

Mobil tuvalet gibi taşınabilir özelliğe sahip ancak daha çok tam açık alanlarda kullanılan karavan tuvaletlerde mobil tuvalet mantığında çalışır. Süreli organizasyonlarda tercih edilir. Firmamız karavan tuvaletlerde hijyen kurallarına son derece dikkat etmektedir.

Artvin’de Tuvalet Kullanımı

Artvin doğası ile turist çeken şehirlerimizden birisidir. Bu nedenle yerli halkın dışında çok sayıda misafir ağırlar. Her mevsim değişik festivaller gerçekleştirilir. Özellikle boğa güreşleri oldukça meşhurdur. Ülkenin her tarafından katılımcısı vardır. Bu tür organizasyonlar açık alanda gerçekleştirildiğinden taşınabilir tuvaletler gerekmektedir. Firmamız; Artvin mobil tuvalet kurulumu, Artvin karavan tuvalet kurulumu ve Artvin kiralık tuvalet kurulumu için firmamız hizmet vermektedir.

Firma olarak tüm bu hizmetleri yaparken öncelikle müşterimizin istek ve ihtiyaçlarını dinliyoruz. Elde edilmesi mümkün maksimum verim elde edebilmek ve müşterimizi memnun etmek için hizmet öncesinde ve sonrasında görüşmelerimize devam ediyoruz. Herhangi bir sorun olması durumunda bizimle rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Bu iletişim sayesinde müşterilerimiz ile sürdürülebilir işler yapmaktayız.

Firmamız hem kamusal alanda hem özel alanda hizmet vermektedir. Ülke içinde ve ülke dışında verdiği hizmetler ile kendini kanıtlamayı başarmıştır.

Firmamız bünyesinde kurulumu gerçekleştirilen mobil tuvalet, karavan tuvalet, mobil lavabo, vip tuvalet, engelli mobil wc, mobil pisuvar, kulis karavan hatta banyo ihtiyacının giderilmesi için geliştirilmiş mobil duş hizmetlerinden yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz.

Bir sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin.