Dikkaldırım Mah. Stad Cad.
No:39/29 Osmangazi / BURSA
Pts - Cts 08:00 - 18:00
Pazar KAPALI

Aydın Mobil Tuvalet

Aydın Mobil Tuvalet

Günümüzde oldukça fazla etkinlikler düzenlenmektedir. Buluşmalar, festivaller, doğum günleri, özel günler, konserler, kutlamalar gibi birçok alanda mobil tuvaletlere ihtiyaç duyuluyor. Biz Aydın mobil tuvalet firması olarak sizlere en iyi ve en kaliteli bir şekilde hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

Mobil Tuvalet Hizmetimiz

Su ve elektrik gerektirmeyen Aydın mobil tuvalet en çok tercih edilen hizmetlerimiz arasında bulunuyor. Sosyal hayatın canlılığını sağlayan mobil tuvaletimiz sizin isteğinize göre hazırlanıyor. Daha hafif, kaldırılması daha kolay olduğu için daha çok tercih ediliyor.

Mobil Tuvalet Kullanım Alanları

Şantiyeler, fuarlar, panayırlar, piknikler, tatbikatlar, açık alan etkinlikleri, kermesler gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Aydın mobil tuvalet ölçülerimiz şöyledir;

  • Yükseklik: 229 CM
  • Genişlik: 110 CM
  • Derinlik: 120 CM
  • Ağırlık: 80 KG

Olacak şekilde tasarlanır. Önceden arayıp ölçülerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Karavan Tuvalet

Daha çok açık alan organizasyonlarında Aydın karavan tuvalet hizmetimiz tercih edilmektedir. Alanın genişliğini bize önceden bildirmelisiniz. Uzun süreli etkinlerde tercih edildiğinden daha kullanışlıdır. Hijyenik ve temizdir. Karavan tuvaletlerinde hijyen kurallarına daha çok dikkat edilmelidir. Karavan tuvaletimizde daha fazla tuvalet olduğu için daha çok kişi aynı anda kullanabilir. Bundan dolayı bu hizmetimiz oldukça tercih ediliyor. Konum değiştirilmesi gereken etkinlikler için daha kullanışlıdır. Dizi çekimlerinde yer değişikliği fazla olduğundan bu hizmetimiz sizin için çok uygundur.

Kiralık Tuvalet

Daha çok günü birlik etkinliklerde tercih edildiğinden dolayı tuvaletlerimizi kiralama imkanınızda bulunmaktadır. Biz Aydın kiralık tuvalet firması olarak en uygun fiyat ve kalite garantisi ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Tuvalet inşası olamayacak, kanalizasyon bulunmayan yerlerde dahi sizlere bu hizmetimizi sunabiliyoruz.

Üstelik taşıması da oldukça kolaydır. Engelli wc, alafranga wc, karavan wc gibi birçok hizmetimizden kiralayarak faydanabilirsiniz. Sahil alanlarında, konser alanlarında, özellikle kır düğünleri, sünnet düğünleri gibi açık alan faaliyetlerinde katılımcıların gününü rahat ve sorunsuz bir şekilde geçirebilmeleri, özellikle çocuklu etkinliklerde sağlanan katılımın kaliteli ve verimli olabilmesi için alanda mutlaka bir mobil tuvalet olmalıdır.

Gününüzü en iyi bir şekilde geçirebilmeniz için Aydın mobil tuvalet firması olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bir sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin.