Dikkaldırım Mah. Stad Cad.
No:39/29 Osmangazi / BURSA
Pts - Cts 08:00 - 18:00
Pazar KAPALI

Bayburt Mobil Tuvalet

Bayburt Mobil Tuvalet

Psikolojik yönden ve beden sağlığı bakımından önemli olan tuvalet ihtiyacı, insanoğlunun en çok önemli ihtiyacıdır. Evlerde, iş yerlerinde, spor salonlarında yani insanın yaşadığı bütün mekânlarda tuvalet en önemli şeydir. Ancak bazı yerlerde tuvalet bulunmaz. Sahalarda, açık hava toplantı alanlarında, kırda ve piknik alanlarında tuvaletlerin yer almaması, Bayburt’ta ve diğer illerde gerçekleştirilen organizasyonlarda ciddi sorun meydana getirmektedir. Bu nedenle Bayburt mobil tuvalet sektöründe tercih konusu olan mobil araçlarımız, her zaman için çözüm olmaktadır.

Bu İşin Çözümü Nedir?

Tuvaletin bulunmadığı alanlarda çözüm seyyar tuvalettir. Firmamızın uzmanlık alanında bulunan bu tasarımlar, bir yerden bir yere kolaylıkla aktarılmaktadır ve kurulum problemi olmamaktadır. Tekerlekli özelliğe sahip karavan türündeki tuvaletlerimiz, lüks ve konforlu niteliklere sahiptir. Lavabolu bulunan, su ile temizlenmek amacıyla özel su tesisatına sahip olan bu tasarımlar, kanalizasyon sistemi de bulunuyor. Koku oluşumunu engelleyen havalandırma sistemi yardımıyla kötü koku oluşumu engellenmektedir.

Profesyonel Mobil Çözüm İçin Varız

Karavan türündeki araçlarımız, kurulum problemini tam manasıyla ortadan kaldırıyor. İstediğiniz yere mobil aracımız yerleştirebiliriz.

Sahip olduğumuz Bayburt karavan tuvalet seyyar çözüm seçenekleri bir telefon kadar uzağınızda. Bayburt’ta düzenlenen her türlü organizasyonlar için bizi aramanız yeterlidir.

Temizlenebilir özelliklere sahip malzemelerimiz pvc özelliğine sahip olması nedeniyle koku ya da çürüme meydana gelmemektedir.

Taşınabilir Olması Sahip Olunan En Büyük Avantaj

Seyyar özelliği bulunan karavan tipi tuvaletler, kamyonet üzerine kurulu olması sebebiyle istenilen noktaya ulaştırabilir. Taşınabilirlik konusunda en kullanışlı ürün karavan türündeki seyyar tuvaletlerdir. Diğer tip araçlarımızda kolaylıkla taşınmaktadır. Sahip olduğumuz Bayburt kiralık tuvalet kategorisinde tasarlanan ürünümüz aradığınız kaliteli özellikleri bir araya gelerek bulundurmaktadır.

Mobil Araçlarımız Her Zaman Bakımlı Bir Haldedir

Firmamız, kiraladığı tuvaletleri iyice inceledikten sonra teslim etmektedir. Gerekli olan tamir, bakım ve onarım işlemleri profesyonel ekipler tarafından yapılmaktadır. Ev konforunda sorununuzu gidermeniz için özel tasarlanan mobil türdeki tuvaletlerimiz, büyük şenliklerde ve konserlerde daha rahat etmenizi sağlamaktadır.

Şenliklerde ve açık havada olan organizasyonlarda aradığınız çözümü burada bulunuyor. Bu konuda bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin. Misafir memnuniyetini yüzde yüz olarak sağlayan araçlarımız her zaman için emrinizdedir.

Bir sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin.