Dikkaldırım Mah. Stad Cad.
No:39/29 Osmangazi / BURSA
Pts - Cts 08:00 - 18:00
Pazar KAPALI

Çorum Mobil Tuvalet

Çorum Mobil Tuvalet

Mobil tuvalet, mobil duş ve mobil çit hizmetleri olarak yıllardır sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Her geçen gün hizmetlerimize bir yenisini ekleyerek ihtiyaçlarınıza karşılık vermeye çalışıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar, Türkiye genelini kapsıyor.

Mobil Tuvalet Kiralama Sınırlaması Var Mı?

Mobil tuvalet hizmeti veren güvenilir ve nadir firmalar arasında olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu hizmet oldukça zahmetli ve zor bir iştir. Birçok firma en önemli ekipman olan Çorum karavan tuvalet sektörüne girme konusunda cesaret edemiyor. Biz dilediğiniz her an, Türkiye’nin her noktasına, dilediğiniz sayıda ekipman ulaştırabiliyoruz. Üstelik her ürünü, dezenfekte ederek steril haline getiriyor ve o şekilde teslim ediyoruz.

Engelli Mobil Tuvalet

Birçok mobil tuvalet tedarikçisi genel kabinli mobil tuvalet kullanımına devam ediyor. Biz sizlerin rahatını düşünerek her geçen zaman farklı ürünlerle karşınıza çıkıyoruz. Engelli vatandaşlarımızın toplumdaki en önemli yeri, engelsiz ihtiyaçlara ulaşmaktır. Bu nedenle etkinlik alanlarında engelli vatandaşların sorun yaşamaması için özel olarak dizayn edilmiş, iç sistemi ve mekanizması tamamen engelli vatandaşların konforuna yönelik yapılmıştır. Tekerlekli sandalye kullanan vatandaşlarımız kolaylıkla kullanabiliyor. Dahili el rayı ve otomatik kapı kilit sistemi ile kullanımı çok kolay.

VIP Mobil Tuvalet

Hayatınızın her anında konfor ön plandadır. Yaşam kalitesini yükseltmek adına ürün tercihlerini belirleyen, siz müşterilerimize özel tasarıma sahip VIP tuvaletlerimiz hizmetinizde. Bulunduğu alana estetik, konfor, şıklık ve hijyen katacak olan VIP tuvaletler diğer Çorum mobil tuvalet modellerinden daha konforludur.

Konteyner Tuvalet

Konteyner malzeme birçok yapıda kullanılmaya başlanmış olup, yoğun talep görmeye devam etmektedir. Konteyner tuvaletler istediğiniz alanda kullanmanız için, özel ölçülerde sizlere sunuluyor. İçi seramik kaplı olan konteyner tuvalet daha hijyenik, konforlu, geniş yapıya sahip ve seramik taban sebebiyle yıkanabilir özelliğe sahip. Gider bağlantısı yapılabildiği gibi bağlantısız da kullanımı olmaktadır.

Ürünlerimiz Çorum kiralık tuvalet konusunda en kaliteli malzemeden üretilmiştir. Periyodik bakımları düzenli olarak yapılmakta olup, ürünlerimizde temiz su deposu atık su deposundan bağımsızdır. Lavaboya gelen su temiz su deposundan geldiği için steril ve tamamen hijyenik bir yapıya sahiptir.

Bir sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin.