Dikkaldırım Mah. Stad Cad.
No:39/29 Osmangazi / BURSA
Pts - Cts 08:00 - 18:00
Pazar KAPALI

Diyarbakır Mobil Tuvalet

Diyarbakır Mobil Tuvalet

Mobil ekipmanların kullanım alanı oldukça geniştir. Birçok firma, kurum, kuruluş, birey tarafından talep edilen mobil ürünlerimiz arasında mobil tuvaletten bağımsız olarak kiraladığımız mobil lavabolardır. Firma olarak sizlere mobil Diyarbakır kiralık tuvalet konusunda alternatif ürünler sunmaktayız.

Mobil Lavabo Nedir?

Mobil lavabo özel etkinliklerde el yıkama ihtiyacının duyulduğu her alanda talep edilir. Örneğin; bazı yöresel festivallerde birbirinden lezzetli yiyecekler ve tatlılar sunan firmaların hijyenik sunum yapabilmesi adına lavaboya ihtiyaç vardır. Birçok şenlik ve festivalde, Diyarbakır karavan tuvalet ve mobil lavabo sayesinde daha temiz bir ortam sağlanır.

Mobil Lavabonun Önemi

Mobil lavabo günümüz şartlarına bakıldığından, zararlı maddelerden arınmak adına önemli bir hizmettir. Eller bakteri ve virüs barındıran tehlikeli organlardır. Toplu ortamlarda temas sonucu bu kirden arınmanız için mobil lavabomuzu kullanabilirsiniz.

Mobil Lavabo Özellikleri

Mobil lavabo otomatik su sağlayan yapısıyla hiçbir bağlantıya ihtiyaç duymadan kullanım sağlar. 180 litre temiz su deposu, 180 litre atık su deposu, ayak pompası, hijyenik kullanım, yeni musluk aparatı ile yaşam kalitenizi her alanda yükselteceksiniz.

Mobil Duş Nedir?

Mobil ürünler için üretilen mobil duş en kullanışlı ve ihtiyaca yönelik seçimler arasında. Her mevsim duş ihtiyacı hissedebilirsiniz. Yaptığınız iş nedeniyle buna uygun bir alan olması gereklidir. Birçok alanda kullanımının kolay olması nedeniyle tercih edilen mobil duş, kullanım kapasitesi oldukça geniş bir yapıya sahiptir. İçerisinde lavabo, ayna, duş bölümleri, duş perdeleri gibi tüm malzemeler vardır. Ölçüleri oldukça geniş olup kişi kapasitesi fazladır.

Mobil duş kullanım alanı;

  • İnşaat alanları
  • Mevsimlik iş
  • Birkaç günlük etkinlikler
  • Çadır kampları
  • Birkaç gün süren festival ve konserler
  • Plaj alanları için Diyarbakır kiralık tuvalet ve duş
  • Film setleri

Kamp alanlarında özellikle mobil duş aranan ürünler arasındadır. Çadırda konaklayan ve kamp yapan kişilerin duş kullanması bir ihtiyaçtır. Birçok kişi kamp alanlarında bulunmayan duş bölümlerinin yokluğu ya da hijyenik olmamasından şikâyetçilerdir. Tatil keyifleri duş eksikliği sebebi ile kabusa dönebiliyor ve erken dönüş yapmak zorunda kalıyorlar. Birçok işletme ve birey için mobil duş temel ihtiyaç gibidir.

Bir sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin.