Dikkaldırım Mah. Stad Cad.
No:39/29 Osmangazi / BURSA
Pts - Cts 08:00 - 18:00
Pazar KAPALI

Edirne Mobil Tuvalet

Edirne Mobil Tuvalet

Kiralık tuvalet terimi son zamanlarda sıklıkla karşılaştığınız kavramlar arasındadır. Bunun nedeni Edirne mobil tuvalet alan sıkıntısı ve etkinlik adına seçilen alanların herhangi bir teçhizata sahip olmamasıdır.

Günümüzde etkinlik, festival ve konser düzenlemek adına boş araziler düşünülebiliyor. Bu durumda her şeyin sıfırdan hazırlanması gerekir. Bazı alanlarda her detay düşünülür fakat en önemli detayın mobil tuvalet olduğu ilerleyen saatlerde anlaşılır. Bu durumda geç kalmamak adına, etkinlik öncesi mobil tuvalet kiralaması yapabilirsiniz.

Mobil Ürünlerimiz

8 yıldır sizlere verdiğimiz hizmetlere sürekli yenisini ekledik. Siz talep ettiniz, biz talepleriniz doğrultusunda çok çalıştık. Günümüzde kısa süreli etkinliklere yoğunluk olduğu için bu alanları kısa süreli bir mekân haline getirmek önemli bir iştir.

  • Mobil tuvalet
  • Mobil Edirne karavan tuvalet
  • Mobil çit
  • Mobil duş
  • Mobil lavabo

Şenlikler, geleneksel festivaller, yöresel lezzetler, konser ve Ramazan şenliklerinde kullanılan ürünlerimiz, kullanımı oldukça rahat. Konforlu, şık ve temiz görünümü ile bulunduğu alana kalite katacak.

Mobil Çit

Mobil çit çevrelemek istediğiniz alana uygulanarak sizlere hat belirler. Topluluk organizasyonlarında özellikle belirli alanda daha düzenli olunması adına oluşturulan çit barikatlar olası izdihamın önüne geçer. Özel festivallerde parkurların birbirinden ayrılması adına, spor müsabakalarında ve açık alan faaliyetlerde oldukça tercih edilen ürünler arasındadır.

Mobil Çit Özellikleri

Hava koşullarına dayanıklı, 229 cm yükseklik ve 110 cm genişliğe sahip çit bölmelerinden oluşuyor. Dilediğiniz alanın büyüklüğüne uygun bu parçalar artırılabiliyor. Galvaniz maddeden üretilmiş olup, basınç, darbe ve soğuk havaya karşı sağlamdır. Dayanıklı yapısı ile uzun süreli kullanabilirsiniz. Mobil çit kiralama hizmetimiz için bizlere ulaşabilir ve istediğiniz ölçüde mobil çit siparişi verebilirsiniz.

Mobil Çit Fiyatları

Mobil çit fiyatları belirlenirken sizlerle ön görüşme yapıyoruz. Bu şatlarda çit düşündüğünüz alan için ölçü tablosu çıkartıyoruz ve en uygun Edirne kiralık tuvalet fiyatı belirliyoruz. Mobil çit dışında bizden talep edebileceğiniz; mobil lavabo, mobil duş, mobil tuvalet gibi ürünler ile talep etmeniz halinde fiyatta daha fazla indirim söz konusu olur Ürünlerimizde adet ve gün sınırlaması yoktur.

Bir sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin.