Dikkaldırım Mah. Stad Cad.
No:39/29 Osmangazi / BURSA
Pts - Cts 08:00 - 18:00
Pazar KAPALI

Giresun Mobil Tuvalet

Giresun Mobil Tuvalet

İnsan vücudu sahip olduğu zararlı atıkları atmadan yaşayamaz. Bu nedenle tuvalet ihtiyacı, her zaman için gerekli bir ihtiyaç halindedir. Firmamız, hayatımızı doğrudan bir şekilde etkileyen bu zorunlu ihtiyaç için, mobil yani seyyar tuvalet anlamına gelen seçeneği sunmaktadır. Diğer geçici tuvalet türlerinden çok daha konforlu olan özel mobil tuvaletlerimiz, sizi evinizde hissettirecektir. Sahip olduğumuz Giresun mobil tuvalet ile ilgili alanlarda pratik çözüm sunan şirketimiz, araçları istediğiniz bölgeye ulaştırabilmektedir.

Bir Tuvalette Olması Gereken Her şey Bir Arada

Tuvaletin konforlu bir yapıya dönüştüğü mobil tuvaletler, bir tuvaletten daha fazlasına sahiptir. İç kısımlar neme karşı oldukça dayanıklıdır. Kapılar PVC yapıdadır ve her hangi bir deformasyon meydana çıkmamaktadır. Kapılarda bulunan kilit sistemi, güvenli WC kullanımı olanağı sağlamaktadır. Lavabo sistemi, oldukça kullanışlı ve pratiktir. Temiz olan ve aynı anda kokunun oluşumunu engelleyen havalandırma sistemine sahip olan Giresun karavan tuvalet ekibimiz, 7 gün 24 saat, sizin istediğiniz adrese veya ile uğramaktadır.

Toplum Sağlığı Öncelikli Bir Konudur

Salgın hastalıklardan dolayı birçok hastalığa neden olan tuvaletler, her zaman için temiz bulunası gerekir. Temizlik problemi bulunan tuvaletlerin mikrop yuvası olduğu asla unutulmamalıdır. Firmamızın sahip olduğu mobil tuvaletlerinde böyle bir sorun yoktur. Her an için temiz olan tuvaletlerimiz, kolay temizlenebilir özelliğe dahi sahiptir.

7/24 Alo Mobil Tuvalet Kalitesine Sahiptir

Kırsal alanlarda yapılan düğünlerde, pikniklerde ve şenliklerde, yer alması gereken seyyar tuvalet en önemli konulardan biridir. El yıkama ve taharetlenme olayları için gerekli olan su, mobil araçlarımızdan sağlanmaktadır. Firmamızın sahip olduğu Giresun kiralık tuvalet mobil aracımızın su tesisatı, düzgün bir şekilde kontrol edilmektedir. Su tesisatı ve bunun yanı sıra, tuvalet kâğıtlığı bulunması ve diğer tesisatlar da mobil tuvaletlerde yer almaktadır.

Türkiye’nin Bütün Şehirlerine Hizmet Sunuyoruz

Şehir ve ilçe bakımından, Türkiye’nin sınırları içerisinde yer alan bütün bölgelere bu hizmeti ulaştırıyoruz. Karavan şeklindeki olan mobil araçlarımız, istenilen yere park edilebilir özelliğe sahiptir. Müşteri memnuniyetini en ön plana çıkaran şirketimiz, hizmet kalitesini dahi ön planda tutmaktadır. Deneyimli olan ekibimiz, yollar açık olduğu zamanlar süresince, istenilen adrese ulaşmaktadır.

Bir sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin.