Dikkaldırım Mah. Stad Cad.
No:39/29 Osmangazi / BURSA
Pts - Cts 08:00 - 18:00
Pazar KAPALI

Hakkâri Mobil Tuvalet

Hakkâri Mobil Tuvalet

İnsanların bazı fiziksel ihtiyaçlarını ertelemeleri mümkün değildir. Yeme içme gibi ihtiyaçlar umuma açık alanlarda rahatça giderilebilse de insanın bazı ihtiyaçları mahrem alanlara ihtiyaç gösterir. Bu hem toplumun etik değerlerinin bir gereğidir hem de hijyen şartları bunu zaruri kılar.

Özellikle yeni bir tesisin inşası veya bir bölgede geçici konaklama ya da bölgenin inşaat maliyetinin çok yüksek olması gibi durumlar tuvalet gibi tesislerin de mobil olarak süratle kurulmasını gerektirebiliyor. Hakkâri mobil tuvalet de hacmi küçük ama tabiat şartları ağır olan bu ilimizde sunduğumuz hizmetlerden birisini oluşturuyor.

Mobil Sistemler Hızın Sembolüdür

Bir yere geçici süreyle gitmek veya kalıcı gidilse bile eğer bir konutta veya benzeri bir alanda hemen iskân mümkün değilse beraberinde acil fiziksel ihtiyaçların çözümünü de gerektiriyor. Mobil sistemler bu işin en pratik ve sağlıklı çözümleri arasında yer alıyor. Firmamız bu alandaki 8 yıllık hizmetleriyle hem kendisini geliştirmiş hem de müşterilerine yetkinliğini ispatlamıştır.

Münferit mobil tuvaletlerin yanında her türlü organizasyonlarda da Hakkâri karavan tuvalet ihtiyacına modern ve hijyenik çözümler sunuyoruz.

Hizmette Uzmanlık Esastır

Her firma, farklı alanlarda hizmet verebiliyor. Ancak faaliyet gösterilen her iş, üzerinde odaklanmayı gerektiriyor. Firma olarak sıradanlıktan uzak, yöneldiğimiz tek konuda en iyi olmak hedefiyle çıktığımız yolda sektörün en iyisi olmayı başardığımızı da gururla ifade ediyoruz.

Atık yönetimi konusunda mükemmellikten taviz vermeden;

  • Mobil Tuvalet
  • Karavan Tuvalet
  • Kulis Karavan
  • Engelli Mobil Tuvalet
  • VIP Mobil Tuvalet
  • Konteyner Tuvalet
  • Mobil Lavabo
  • Mobil Pisuar
  • Mobil Duş
  • Mobil Çit hizmetlerini sunarken modern ve tüm hijyen kurallarını tatbik etmeyi, her şeyden önce topluma karşı bir görev olarak kabul ediyoruz.

Her Yerde Varız

Bu hizmetleri verirken ülkemizin hiçbir ilinin hizmetten mahrum kalmasını da kabul etmiyoruz. Hakkâri kiralık tuvalet hizmetinden nasıl yararlanıyorsa Edirne’de aynı şartlarda yararlanıyor.

Sunduğumuz hizmetteki ciddiyetimiz, hizmeti sunduğumuz sektörün kamu ya da özel sektör olmasından da etkilenmiyor. İnsanımızın, her şartta hizmetin en iyisine layık olduğundan şüphe duymuyoruz.

Kurduğumuz tesislerin, çevreyle uyumunun da bizim sorumluluğumuz olduğunu biliyoruz.

Sadece Satmıyoruz

Ürünleri satarak sorumluluktan kurtulmadığımızın bilincindeyiz. Ürünün satış veya kiralanmasının öncesinde şartlara en uygun çözümü teklif edip müşterinin taleplerini de dikkate alarak en uygun çözümü sunuyoruz. Ürünün kurulumu, ihtiyaç halinde yer değiştirmesi ve kullanım sırasında ilave ihtiyaçların karşılanması sorumluluğunu sürekli taşıyoruz.

Bir sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin.