Dikkaldırım Mah. Stad Cad.
No:39/29 Osmangazi / BURSA
Pts - Cts 08:00 - 18:00
Pazar KAPALI

Hakkımızda

Mobil Tuvalet Kiralama > Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Kamu ve özel sektörde yapılan ulusal ve uluslararası organizasyonlarda tecrübe kazanan firmamız, çözüm merkezli hizmetleri ile sektörde fark yaratmaktadır. Gereksinimlere makul bir şeklinde verdiğimiz imkânlar kalifiye ve bereketli neticeler alınmasını sağlar. Müşterilerimizin önceliklerine makul olarak sunduğumuz hizmetler, şirketimizin tespit ettiği nitelik standartları kapsamında tamamlanmaktadır. Her alana ve her gereksinime makul olarak verdiğimiz öneriler ile ihtiyaçların en en uygun şeklinde karşılanmasını sağlarız. Kısa zamanlı kurulum hizmetleri ve satış ertesi müşteri dayanağı ile bölümünde fark yaratan firmamız, kalifiye kabinleri ve kent mimarisine makul estetik yapıları ile organizasyonların en fazla aranan adresleri arasındadır. Sıhhatli ve tertemiz ortamların yaratılması için sunduğumuz hizmetler ile gezici abiye greksinimlerini en iyi şeklinde çözüme kavuştururuz. Sektörde lider olarak sürdürdüğümüz görev anlayışımız ile fark yaratır ve bu arada da etraf arkadaşı görev seçenekleri ile müşterilerimizin çözüm ortağı oluruz.Kaliteli hizmetin raslantı değil vakit ve tecrübe ile kazanılacak tek kıymet olduğuna inanan firmamız, çalışma prensiplerini bu tarafta belirlemektedir. Sunduğumuz hizmetlerin odak noktasına oturttuğumuz müşterilerimiz ile her vakit etkin tek etkileşim içerisine gireriz. Hizmetlerimizin devamlılığı başarımızın da ehemmiyetli tek göstergesidir. Bağımlılık durumuna getirdiğimiz kalifiye hizmetlerimiz ile sektörde aranan ve lider tek marka olmanın ayrıcalığını yaşarız. Doğru ürün ve hizmeti, doğru vakitte ve noksansız olarak en ekonomik maliyetler ile birlikte müşterilerimizin beğenisine sunarız. Sunduğumuz hizmetler dünya genelinde yapılan son olarak teknolojiler ile birlikte defalarca kez güncellenerek yenilenmektedir.

VİZYON & MİSYON

Mobil Tuvalet Hizmeti olarak vizyonumuz; yenilikçi ve çağdaş hizmetleri müşterilerimizin ayağına götürmeyi hedeflemektedir. Beklentileri en ideal seviyede karşılamayı çalışma prensibi olarak benimseyen kurum kültürümüz, verdiğimiz hizmetin kişisel ihtiyaçları en üst seviyede karşılamasına odaklanmıştır.
Hayatı kolaylaştıran mobil tuvalet hizmetlerimiz ile farklı mekânlarda gerçekleştirilen organizasyonların kusursuz olması için çalışırız. Modern kent hayatının her tür faaliyette sürdürülebilir olması bizim işimizi iyi yapmamız ile değer kazanmaktadır. Çevre dostu ve modüler bir kullanıma sahip ürünlerimiz ile yaşamın her anına dokunmak şirketimizin her kademedeki çalışanı için ilk öncelik olarak dikkat çekmektedir.

Mobil Tuvalet Hizmeti olarak misyonumuz; toplumun ihtiyaçlarına uygun olan ürünleri, beklenen kalitenin de üstünde tüketiciyle buluşturmaktır. Müşteri ihtiyaçlarını doğru bir şekilde dinleyen ekiplerimiz, süreci etkili bir şekilde analiz ederek sonuca ulaşır. En uygun çözümü, en uygun şartlarda, belirlenmiş kalite prensipleri eşliğinde ve hızlı bir şekilde tamamlayan ekiplerimiz verdiği hizmetleri piyasa fiyatlarının altında tüketici ile buluşturmaktadır.
Etik değerlerin ve çevre bilincinin ön planda tutulduğu hizmetlerimiz, beklentilerin de üstünde tamamlanmaktadır. Seyyar WC hizmetlerimiz ile ihtiyaca özel çözümler üreterek her zaman müşterilerimizin yanında oluruz.

Bir sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin.