Dikkaldırım Mah. Stad Cad.
No:39/29 Osmangazi / BURSA
Pts - Cts 08:00 - 18:00
Pazar KAPALI

Hatay Mobil Tuvalet

Hatay Mobil Tuvalet

İsteğe uygun bir şekilde hareket eden ve istediğiniz yere mobil tuvaletleri taşıyan şirketimiz, işinin ehli elemanlar ile çalışmaktadır.

Hizmet kalitemizi gösteren ve sorunsuz şekilde Hatay mobil tuvalet hizmeti sağlayan mobil araçlarımızın genel anlamda özellikleri şu şekildedir:

  • Karavan üstünde yer alan bu tuvaletler, istediğiniz yere park olunabilir. Çukur kazma, depo getirme ya da su bağlama gibi sorunlar yoktur.
  • Tuvaletlerimize depolu su tesisatı dahildir. Depo boşaldığı anda dışarıdan takviye yapılabilir.
  • Kanalizasyon sistemi de fazlasıyla güvenlidir.
  • Bir tuvalet için en kötü olaylardan biri kokudur. Havalandırması bulunmayan tuvaletler kötü bir şekilde olmaktadırlar. Hatay seyyar tuvalet mobil araçlarında ise kesinlikle koku oluşmamaktadır. Havalandırma sistemi sayesinde koku oluşumunu engellemektedir.

Kullanışlı ve pratik aynı zamanda etkili özelliklere sahip olan mobil tuvaletlerimiz ile beraber açık hava şenliklerinde veya programlarında misafirlerinizin WC ihtiyacını en güvenli bir şekilde giderebilirsiniz.

Misafirin Gözü Tuvalettedir

Açık havada ya da tuvaletin olmadığı yerlerde oluşturulan özel programlarda, misafirlerin geneli tuvalet ihtiyacı duymaktadır. Tuvaletin bulunmaması veya kullanım problemi yaşanması, programın başarısız bir şekilde bitmesi konusunda önemli rol oynar. Ek olarak programı yapan firmanın da saygınlığı ortadan kalkar ve başarısız olur. Hatay karavan tuvalet mobil araçlarımız, sizi bu zor olan durumdan kurtarmaktadır. İstediğiniz anda istediğiniz adrese ekibimiz hizmet sağlamaktadır. Her hangi bir kurulum ya da benzeri işlemlere gerek olmamaktadır. Karavan üstündeki özel tasarımlı tuvaletlerimiz ile misafirleriniz oldukça rahat edecektir.

Ekonomik Çözüm

Pratik ve bunun yanında ekonomik olan aracın maliyetini hesapladığınız anda, ekonomik özelliklere sahip Hatay kiralık tuvalet karavanlarımız, bu açıdan uygun fiyat seçeneği sunuyor. Karavan kiralama olayının başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için çözüm odaklı olarak hareket eden ekiplerimiz, dört mevsim boyunca hizmet sunmaya devam ediyor. Hava sorunları olmadığı sürece belirtilen konuma kısa sürede ulaşıyoruz.

Karavan Tuvalet Kiralamak Çok Kolay

Şirketimiz, kiralama olayında pratik ve güvenilir çözüm imkanı sunmaktadır. Karavan tarzı mobil araçları organizasyonlarınız için kiralamak amacıyla müşteri hizmetlerimizi gün boyu ulaşabilirsiniz. Elemanlarımız, arzuladığınız tarihe randevu sağlamaktadır. Rezervasyon işlemleriyle beraber düğün ve pikniklerde, misafirlere karşı en güzel şekilde görevinizi yerine getirmiş bulunursunuz.

Bir sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin.