Dikkaldırım Mah. Stad Cad.
No:39/29 Osmangazi / BURSA
Pts - Cts 08:00 - 18:00
Pazar KAPALI

Hizmetlerimiz

Mobil Tuvalet Kiralama > Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Mobil Tuvalet Hizmeti olarak yer aldığımız organizasyonlarda gerekli olan her türlü temizlik, bakım ve yer değiştirme taleplerini hızlı ve kesintisiz olarak sağlarız.

8 yıldan bu yana sunduğumuz katı atık ve mobil kiralama hizmetleri ile kusursuz hizmetin bir tesadüf olmadığını müşterilerimize kanıtlarız.

Güçlü partnerler ve çözüm ortakları sayesinde belirlediğimiz kalite standartları çerçevesinde sunduğumuz hizmetler, müşteri memnuniyeti odaklı olarak sunulmaktadır.

  • Ürün Seçeneklerimiz
  • Mobil Tuvalet
  • Engelli Mobil Tuvalet
  • VIP Mobil Tuvalet
  • Konteyner Tuvalet
  • Mobil Lavabo
  • Mobil Pisuvar
  • Mobil Duş
  • Mobil Çit

Olarak çeşitlendirilmektedir. Ürünlerimize ait ölçüleri öğrenerek organizasyon alanı için gerekli siparişi verebilirsiniz. Konusunda deneyimli ekiplerimiz verdikleri öneriler ile ihtiyacın tespiti aşamasında eksiksiz hizmetler sunar.

 

MOBİL TUVALET


Sosyal hayatın gelişmesi için hazırlanan festival, kutlama ve konserlerde ihtiyaç olan mobil tuvaletler, şirketimiz tarafından belirlenmiş kalite prensipleri çerçevesinde sunulmaktadır.
Yükseklik: 229 CM
Genişlik: 110 CM
Derinlik: 120 CM
Ağırlık: 80 KG

Mobil WC Fiyatları ve Modelleri

Mobil WC, son derece pratik olan ve kamu kuruluşları, belediyeler, özel mülk sahipleri tarafından açık alanlarda insanların tuvalete girmesini kolaylaştıran bir üründür. Bu ürün yan yana ve ayrı ayrı alanlarda kullanılabilir. Kurulumu için herhangi bir şebeke bağlantısına gerek olmasa bile yerleşik bir tuvalet gibi kullanılma şansı da vardır. Bu sayede atıklar, depo yerine şehrin kanalizasyon şebekesine aktarılır.

Mobil tuvalet farklı ebatlara sahip olarak üretilir. En sık tercih edilen modeller, 229 cm yüksekliğinde ve 110 cm genişliğindedir. 80 kg ağırlığında olan bu ürün farklı noktalara kolaylıkla taşınabilir. Mobil tuvaletler şantiye alanlarında kullanım için de son derece uygundur. Şantiye gibi alanlarda mobil tuvaletlerin yanı sıra mobil duş gibi alternatifleri de kiralayarak tedarik edebilirsiniz.

Mobil WC Modelleri Arasından Hangisini Seçmelisiniz?

Seyyar tuvalet çeşitleri arasından seçiminizi yaparken organizasyonun geçici mi yoksa uzun süreli mi olduğuna göre karar verebilirsiniz. Şantiye alanlarındaki çalışmalar en az bir yıl boyunca devam edeceği için prefabrik tuvaletler de tercih edilebilir. Festival ve konser alanları için en uygun seçim mobil kabinlerdir. Kaç adet kiralamanız gerektiğine karar verirken kişi sayısını ve organizasyonda içecek ikramının yapılıp yapılmadığını dikkate almalısınız.

Mobil WC Temizliği Nasıl Yapılır?

Mobil WC temizliği için mikropların ve bakterilerin kalıcı olarak yok edilmesini sağlayan kimyasallar kullanılır. Atık depolarında kullanılan kimyasallar ise koku oluşumunu önleyerek hijyenik bir ortam oluşmasını sağlar. Mestem düzenli olarak temizlik hizmeti sunarak en sık kullanımlarda bile kabinlerin temiz kalmasını sağlar. ISO kalite standartlarını uygulayarak üretimlerini gerçekleştiren Mestem sayesinde mesire alanları, açık hava müzeleri, kamp alanları ya da plajlar her zaman temiz kalır.

ENGELLİ MOBİL WC


Engelliler için özel olarak tasarlanmış erişilebilebilir mobil tuvalet, tekerlekli sandalye kullananlara kolay erişim sağlar.
Kabin, kullanıma yardımcı olması için dahili bir el rayıyla donatılmıştır. Otomatik kapı kilidi, kabin erişimini kolay ve konforlu hale getirir.
Yükseklik: 220 CM
Genişlik: 155 CM
Derinlik: 155 CM
Ağırlık: 127 KG

 

VIP MOBİL TUVALET


İstenen alanda en konforlu hizmetlerin verilmesini sağlayan VIP seçenekler, kusursuz bir yaşamın devam ettirilmesini amaçlamaktadır.
Yükseklik: 229 CM
Genişlik: 110 CM
Derinlik: 120 CM
Ağırlık: 80 KG

 

KONTEYNER TUVALET


İç dizaynı seramik olarak hazırlanan ürünler gider bağlantılı ya da bağlantısız seçenekler eşliğinde devreye alınmaktadır. Mekâna ve ihtiyaca uygun olarak hazırlanan çözüm önerileri sorunsuz bir kullanım sağlanmasına yöneliktir.
Ölçüler: 3,00×7,00×3,20

 

MOBİL LAVABO


Özel günler, toplantılar, organizasyonlar için özel tasarlanmış hızlı ve pratik bir çözüm sunan, ayak pompaları sayesinde ise hijyenik bir kullanım sağlayan mobil lavabolar ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
-Temiz Su Kapasitesi 180 Litre
-Atık Su Kapasitesi 180 Litre
-Hızlı ve Pratik Çözüm Sağlar
-Ayak Pompası
-Hijyenik Kullanım
08

MOBİL PİSUVAR


Özellikle erkek davetliler için pratik çözüm önerileri sunan ürün seçeneği, organizasyonların kaliteli bir şekilde sürdürülmesine imkân sağlar.
Yükseklik: 160 CM
Genişlik: 112 CM
Derinlik: 112 CM
Ağırlık: 40 KG
Kapasite: 400 LT
09

MOBİL DUŞ


Her türlü etkinliğin yanı sıra inşaat şantiyelerinde de tercih edilen mobil duşlar yaşam standartlarının istendiği gibi devam etmesine yardımcı olur.
Ölçüler: 1,20×1,20×2,40
10

MOBİL ÇİT


Özellikle şehir içerisinde yapılan inşaat çalışma alanlarının güvenliğe alınması, geniş halk kitlelerinin katıldığı organizasyonlarda yönlendirme ve düzenleme amaçlı uygulamalar ve spor faaliyetlerinin çevrelenmesi ve benzeri uygulamalarda mobil çit kullanılmaktadır.
Galvaniz kaplamalı olarak üretilen mobil çit, dış hava şartlarında uzun yıllar dayanabilecek yapıda üretildiğinden birden çok kez zarar görmeden kullanılabilmektedir.
Yükseklik:229 CM
Genişlik: 110 CM
11

ATIK YÖNETİMİ

Atık yönetimini ince temizlik ve çevre temizlik kurallarına uygun olarak yapılmasını sağlayan Mobiltuvalet.com.tr, çöplerin yeni nesil teknolojik araçlar eşliğinde alandan toplanmasını sağlar. Her türlü organizasyonda çözüm ortağı olarak kusursuz hizmetler sunan Mobiltuvalet.com.tr, konforun istenen seviyede yakalanmasına imkân vermeyi hedeflemektedir.
Tuvalet ve duş ihtiyaçlarının yanı sıra alana çöp konteynerlerinin kurulmasına da imkân veren hizmetlerimiz, ihtiyaca göre yeterli miktarda hazırlanabilmektedir. Mekânın ihtiyacına göre hazırlanan büyüklüklerdeki çöp kutuları organizasyonun sonunda mekândan alınmaktadır.