Dikkaldırım Mah. Stad Cad.
No:39/29 Osmangazi / BURSA
Pts - Cts 08:00 - 18:00
Pazar KAPALI

İstanbul Mobil Tuvalet

İstanbul Mobil Tuvalet

İstanbul ülkemizin en yoğun nüfusuna ev sahipliği yapan kenti olarak her gün onlarca etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. İstanbul’da oluşturulan etkinliklerin bir kısmı doğal yaşam alanlarında olduğu için düzenlediğiniz etkinliklerde tuvalet sıkıntısı otaya çıkmaktadır. Firmamızın sizlere sunduğu İstanbul mobil tuvalet hizmetimizle tertiplenen her türlü organizasyonda tuvalet sorunlarına çözüm oluşturmaktayız.

Mobil tuvalet etkinlik oluşturulan birçok alanda rahatlıkla kullanılabilmesi ve sağlıklı olması nedeniyle tercih edilmektedir. Mobil tuvaletlerimizde var olan temizlik ve konfor konuları tasarlamış olduğumuz özel tasarımlarla sağlanmıştır. Mobil tuvalet talep edilen her yere ulaştırılarak temiz ve kaliteli olarak hizmet sunmaktayız.

Seyyar Tuvaletler Hakkında

Özel tasarladığımız İstanbul kiralık tuvalet için karavan sistemleri tercih edilmiştir. Mobil olan tuvaletlerimizin iç ve dış kısımlarındaki tasarımları da en ince detaylarına kadar en güzel şekilde ayarlanmıştır. İstanbul seyyar tuvalet hizmetimizde bulunan karavan tipi tuvaletlerde güneş enerjisi ile sıcak su ve elektrik imkânı sağlanmaktadır. Mobil tuvaletlerde hijyene özel önem gösterilmektedir. Mobil tuvaletlerimizde yer alan özel su depoları ve atık muhafaza alanları bulunmaktadır. Müşterilerimizin kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlamak üzere ses ve ısı yalıtımlarına sahip olan mobil tuvaletlerimizde müzik yayınları da yapılmaktadır.

Mobil Tuvaletleri Tercih Edebileceğiniz Alanlar

Düzenlediğiniz her türlü organizasyonda ihtiyaç olarak karşınıza çıkan tuvalet sorunu olmuştur. Sizde düzenlediğiniz işlerinizde bu sorunu bizim ile çözebilirsiniz.

  • Festival alanları
  • Miting yerleri
  • Şenlik ve eğlence bölgeleri
  • Konser yerleri
  • Film çekim alanları

Gibi daha birçok etkinlik için bizi tercih edebilirsiniz. Mobil tuvalet ihtiyaçlarında arzuladığınız her yere en kısa sürede hizmetlerimizi sağlayabiliriz.

Mobil Tuvalet Kullanımı Nasıl Oluyor?

Mobil tuvalet kullanımı istenilen her alanda konforlu ve hijyenik tuvalet olanağı sağlıyoruz. Karavan olarak ürettiğimiz tuvaletleri her alana taşıma ve hemen kullanım sağlama imkânımız bulunmaktadır. İstanbul karavan tuvalet sistemimiz etkinlik bulunan yerlerde hijyenik bir ortam sağlamaktadır. Mobil tuvaletlerimizde ses ve ısı yalıtımı sağlanmaktadır. Mobil tuvaletlerimiz şekildeki hava koşuluna uygun bir tasarımı bulunmaktadır. Mobil tuvalet üzerinde bulunan güneş enerjisi sistemi, büyük su deposu ve bunun yanında sıcak su imkânı sağlamaktadır. Mobil tuvaletlerimiz konfor açısından normal yaşam alanlarından daha yüksek konfora sahiptir.

Bir sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin.