Dikkaldırım Mah. Stad Cad.
No:39/29 Osmangazi / BURSA
Pts - Cts 08:00 - 18:00
Pazar KAPALI

Konserlerde Mobil Tuvaletler İhtiyaçları Karşılıyor

Subtitle Text

Konserlerde Mobil Tuvaletler İhtiyaçları Karşılıyor

Mobil Tuvalet Kiralama Hizmeti

Konserler 500’den fazla insanın katıldığı, insan yoğunluğunun çok fazla olduğu alanlardır. Haliyle bu gibi alanlarda insani ihtiyaçlardan biri olan tuvalet ihtiyacının da karşılanmasında sıkıntı yaşanabilmektedir. Genelde konser alanlarında böyle yerler olmadığından ya izleyici kaybedilmekte ya da bölgedeki yakın bir yerin tuvaleti kullanılmakta ve bunlar için ciddi paralar ödenmektedir. Fakat Mestem Atık Yönetim Hizmetleri, siz değerli firmalara çok uygun fiyatlar karşılığında mobil tuvalet kiralama hizmeti sunmaktadır.

Mobil Tuvalet Özellikleri

Mobil tuvaletlerimiz 229 cm yüksekliktedir, bu sayede her boydan kişinin ihtiyacını rahatlıkla görebilir, ayrıca 1 metreden fazla genişliğe sahiptir. 80kg ağırlığa sahip olması sebebiyle iki kişinin yardımıyla rahatlıkla taşınabilmektedir. Oldukça hijyenik olan bu tuvaletlerde insani ihtiyaçlarımız çok rahat bir şekilde karşılanabilmektedir.

Karavan Tuvalet Özellikleri

Açık alanlarda ve organizasyonlarda, kısacası daha çok film çekimlerinde taşıt aracı olduğu için tercih edilir. Tuvalet ihtiyacının olduğu yerlerde karavan tuvaletler gerekmektedir. Genellikle 50-100 kişilik bir organizasyon için bir karavan tuvalet yeterlidir. Bu tuvaletler hem daha geniştir hem de bir araçta iki tuvalet vardır.

Engelli Tuvalet Özellikleri

Kiralık tuvalet sistemleri genellikle engellilere yönelik geliştirilmemektedir. Fakat firmamız, çok uygun fiyatlara engellilere de özel bir tuvalet kiralama hizmet vermektedir. Engelli tuvaletleri, engelli bireylerin rahatlıkla kullanabileceği şeklinde tasarlanmıştır.

  1. Engellilere yönelik özel olarak tasarlanmıştır.
  2. Düşük kiralama ücretine sahiptir.
  3. Yürüme engellilere özel olarak giriş ve kullanış sistemi bulunmaktadır.

Konteyner Tuvalet Özellikleri

Kalabalık alanlarda, konserlerde veya tuvaleti olmayan toplu inşaat işyerlerinde kullanılmak için hazırlanmıştır. İçerisinde çok sayıda tuvalet mevcuttur. Bu sayede konteyner tuvaletler büyük ölçüde iş gören oluşumlardır. Kalabalık organizasyonlara bile bir tanesi gayet yeterli gelmektedir. Üstelik kiralama fiyatları çok uygundur.

  1. Tek bir alanda 3’den fazla tuvalet barındırır.
  2. Uygun fiyatlara kiralanabilir.

Mobil Pisuar

Mobil pisuar özellikle sadece erkeklere yönelik konser, etkinlik ve davetiyelerde kullanılmaktadır. Bir konteyner veya mobil tuvalet ünitesine rahatlıkla yerleştirilebilmekte ve rahatlıkla tuvalet ihtiyacı karşılanabilmektedir. Üstelik tüm tuvalet ihtiyaçları çok düşük rakamlara yapılabilen tuvalet kiralama hizmeti ile firmamızdan karşılanabilir.