Dikkaldırım Mah. Stad Cad.
No:39/29 Osmangazi / BURSA
Pts - Cts 08:00 - 18:00
Pazar KAPALI

Mobil tuvalet hizmeti eksiksiz ev konforu sunuyor

Subtitle Text

Her alanda kolaylık ile kullanılan seyyar tuvaleti, verdiğimiz hizmet ile ayrı bir üst noktaya taşımaktayız. Verdiğimiz hizmet ile insanın zorunlu gereksinimi olan tuvalet ihtiyacının karşılanması sağlanırken sağlığa uygunluk, güven gibi noktalarda da en fazlasını sunmaktayız. Mobil tuvalet hizmeti olarak eksiksiz ve ev konforu sunarak kullananların memnun kalmasını hedeflemekteyiz.

Yenilikçi Fikirler Burada

Kiralık tuvalet hizmeti sunarken sektörde oluşan gelişmeleri takip etmekte ve verdiğimiz hizmeti bir üst noktaya nasıl taşıyacağımızı her an araştırmaktayız. Kendini geliştiren ve yenileyen hizmetimiz ile her daim eksiksiz bir ihtiyaç karşılama hedefinde bulunmaktayız. Karavan tuvalet olarak tercih edilmekten ve tercih edenlerin memnun ayrılmasından gurur duymaktayız. Belirli bir alanda sabit olmayan ve gezgin olanlar için en büyük gereksinimlerini karşılamak ve yüksek kalite hizmet sunmak, müşterileri memnun etmek, sağlıklarını korumak karavan tuvalet hizmetimizin parçası olmaktadır.

Sağlık ve Hijyene Verilen Önem

Seyyar tuvalet kiralama hizmetinde, verilen hizmetten daha çok hizmetin içeriği önem taşımaktadır. Mobil tuvalette sunulan sağlıklı ortam tuvaletin rahatça herkes tarafından kullanılmasını sağlamaktadır. Tuvaleti kullanan kişilerin sağlıklarını bozacak herhangi bir ortam olmaması, kullanım sırasında kötü koku duyulmaması gibi durumlara verdiğimiz hizmette son derece önem göstermekteyiz. Ayrıca atık deposu olarak da gelişmiş depoları kullanmakta ve uzun süreli kullanım sunmaktayız. Bu gibi pek çok nedenle de sektörün öncüsü olarak işimizi yapmaya devam etmekteyiz.

Zamanlama Konusunda Bir Numarayız

İhtiyaç duyulan alanlara etkinlikler öncesinde gitmek ve hizmet sunmaya hazır olmak en önemli görevlerimiz arasında bulunmaktadır. Yapılan organizasyona bir uyum göstererek, organizasyonda herhangi bir aksaklık gibi durum olmaması adına üzerimize düşeni yaparak belirlenen alana tuvaletlerimizi sunmaktayız. Prensiplerimizden ödün vermeden üzerimize düşeni eksiksiz olarak yapmakta ve olmamız gereken yerde olmamız gereken saatte mobil tuvalet hizmetimize başlamaktayız.

Neden Öne Çıkan Bir Firmayız?

Öne çıkmak ve önde olmayı korumak adına gereken tüm özeni göstererek kiralık tuvalet hizmetimizi devam ettiren bir firma olmaktayız. Özen gösterdiğimiz konular arasında,

  • Tecrübeli ekip
  • Temizliğe gösterilen özen
  • Verilen hizmete göre düşük kalan fiyatlar

başlıca sayılmaktadır.