Dikkaldırım Mah. Stad Cad.
No:39/29 Osmangazi / BURSA
Pts - Cts 08:00 - 18:00
Pazar KAPALI

Mobil Tuvalet seçenekleri konforludur ve lüks seçeneklere sahiptir

Subtitle Text

Mobil tuvalet ihtiyaçlarınız için kaliteli ve hijyenik koşullara uygun hizmet sunar. Bir mekanda tuvalet olmaması o mekanın insanlar için elverişli olmadığını gösterir. Bu sebeple yaşam kalitesi oldukça azalır.

Mobil tuvaletlerin en büyük avantajı her alanda tuvalet ihtiyacınızı giderebilmeniz ve yaşam kalitenizin yükselmesidir. Sizlere tuvalet ile ilgili en etkili çözümü sunarlar. Tuvalet seçenekleri konforludur ve lüks seçeneklere sahiptir. Yaşam standardınızı yükselten ürünlerdir.

Mobil tarzında olan tuvalet seçenekleri yaşam tarzınızda olumlu bir değişiklik yapar. Şenlik, piknik, her türlü organizasyon için sizin ve misafirlerinizin rahat etmesi adına mobil tuvaletler kamyonetlerin üzerine monte edilir. Siz ve misafirleriniz için en sağlıklı çözümlerdir.

Karavan Tuvalet Çeşitleri

Bir açık etkinlik alanında misafirlerin en çok dikkat ettiği konulardan biri tuvaletlerdir. Tuvaletin olup olmaması misafirler için önemli bir konudur. Karavan tuvalet özellikle çocuklu aileler için önem arz eder.

Açık havada gerçekleşen bir etkinliğe katılan çocuklu aileler için mobil tuvaletlerin temiz ve kullanışlı olması önemlidir. Mobil tuvaletlerin kullanımının avantajları şunlardır:

  • Misafirleriniz memnun kalır.
  • Konforlu bir hizmet sunduğundan pratik bir çözüm sunar.
  • Her adrese tam zamanında teslim edilir.

Seyyar tuvaletlerin en büyük avantajlarından biri de taşınabilir olmasıdır. Araçları dilediğiniz yere park ederek sonrasında yerlerini değiştirebilirsiniz. Koku sorunu sıradan seyyar tuvaletlerde çok olur fakat firmamızın ürünlerinde koku sorunu asla yaşanmaz.

Karavan Tuvalet Ölçüleri

Tuvalet kiralama sırasında dikkat etmeniz gereken hususlardan biri de depo kısmının yeterli büyüklükte olmasıdır. Depo kısmı küçük ise çabuk kirlenir ve koku yapar.

Temiz su ve pis su deposu ayrı olan ürünlerimiz çok pratik şekilde temizlenir ve asla koku yapmaz. Tuvaletlerin tasarımları profesyonel kişiler tarafından yapılmıştır. Lüks tasarımlar ile kullanım sırasında konforu hissedersiniz.

Tuvaletler dilediğiniz bölgeye getirilir. Kiralık tuvalet firmalar için de oldukça kullanışlıdır. Tuvalet ihtiyacı zorunlu olduğu için bu ihtiyacın pratik ve hızlı şekilde giderilmesi gerekir. Şenlikler için de tuvalet oldukça önemlidir. Piknik ya da kır şenliklerinde temiz tuvalet kullanımı insan sağlığı için bir ihtiyaçtır.