Dikkaldırım Mah. Stad Cad.
No:39/29 Osmangazi / BURSA
Pts - Cts 08:00 - 18:00
Pazar KAPALI

Sinop Mobil Tuvalet

Sinop Mobil Tuvalet

Seyyar tuvalet ihtiyaç ve çözümleri bakımından uzun yılların sağladığı deneyim ile en kaliteli hizmetleri sizler için sağlıyoruz. Bu sebeple Sinop mobil tuvalet alanında da sizler için çalışıyoruz. Firma olarak amacımız fark oluşturan ve müşteri memnuniyetine daha çok önem veren, çevreye dost mobil tuvalet hizmetlerini sunmak. Sizlerin rahatını sağlayıp yardımcı olma amacındayız.

Sizler İçin Sağladığımız Hizmetler

Firmamız profesyonel olarak çalışmamız kapsamında, kalite öncelikli olarak tanıdığımız çeşitli hizmetler ise söyle sıralanabilir;

  • Seyyar tuvalet hizmetleri türünde hizmetimiz
  • Sizler için sağladığımız Sinop karavan tuvalet hizmetlerimiz
  • Konteyner ve bunun yanında engelli tuvalet hizmetleri

Gibi birçok farklı çeşitlerle sunuyoruz. Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde müşterilerimizin memnuniyetini en önemli esas alıyor ve bu bağlamda sürekli zenginleştirdiğimiz hizmet çeşitlerimizle diğer rakiplerimizden farkımızı gösteriyoruz.

Karavan Tuvalet Hizmeti Nasıl Sağlanıyor

Kongre, fuar, turne, marka tanıtımı, hazırlamış olduğunuz reklam filmi, fotoğraf çekimi tarzı açık mekânda düzenlediğiniz organizasyonların tümüne yönelik karavan tuvalet hizmetlerini sunuyoruz. Temiz su ve aynı anda atık su haznelerine sahip olan, klimalı araçlarımızla, Sinop kiralık tuvalet hizmetlerini de eksiksiz bir şekilde sağlıyoruz.

Seyyar Tuvalet Hizmetimiz

Su, gider ve elektrik için bağlantıları gerektirmeyen, istenilen yerde çok kolay şekilde kurulumu sağlanabilen, seyyar yani mobil olan tuvalet kabinleri ile hizmetimizi istenilen yerde sağlayabiliyoruz. Bu bağlamda Sinop seyyar tuvalet hizmeti olarak firmamızdan kusursuz şekilde hizmet elde edebilirsiniz.

Bakımları düzenli aralıklar ile yapılan seyyar kabinlerin içerisinde herhangi bir koku ve hijyen sorunları yaşanmasına izin vermiyor ve bunun yanında hijyen konusunda son derece özenli olarak çalışıyoruz.

Dezenfekte ve Hijyen Olayı

Sinop tuvalet kiralama faaliyetlerimiz içerisinde, seyyar kabin gibi çözümler ile size sunduğumuz hizmetlerde düzenli bir şekilde dezenfekte ve hijyen aşamalarını eksiksiz olarak yapıyoruz. Mobil kabinlerin, mevsimsel koşullara ve kullanıcı sayısına göre belirlenen kısa zaman aralıkları ile yaptığımız bakım hizmetleri içerisinde, vidanjörler ile birlikte atık haznesi vakumlama, özel ilaç ve tazyikli su yardımı ile dezenfekte işlemlerini yapıyoruz. Temizlik konusunda insan ve çevreye zararı olmayan birçok özel kimyasal sıvılar ile hijyenin devamlı olarak sürmesini sağlıyoruz.

Bir sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin.