Dikkaldırım Mah. Stad Cad.
No:39/29 Osmangazi / BURSA
Pts - Cts 08:00 - 18:00
Pazar KAPALI

Yozgat Mobil Tuvalet

Yozgat Mobil Tuvalet

Özel organizasyon ve etkinliklerde en çok talep gören ekipmanların başında mobil tuvaletler vardır. Kullanışlı yapısı, portatif ve işlevsel özeliği ile hijyen sağlayan ekipmanlardandır. Bazı organizasyon alanlarında misafirlerin özel ihtiyaçlarını gidereceği bir tuvalet olmaz. Bu durum ciddi anlamda rahatsızlığa sebep olur ve etkinlik alanını terk eden davetli sayısı artar. Biz Yozgat kiralık tuvalet olarak sorunlarınıza her zaman çözüm buluyoruz ve organizasyonunuzu kusursuz hale getiriyoruz.

Mobil Tuvalet Çeşitleri

Mobil tuvalet eskiden daha sınırlı alanlarda kullanılırdı. Günümüzde ise birçok kurum, kuruluş ve organizasyon sahibi tarafından tercih edilmektedir. Kullanım alanların göre farklı mobil tuvalet çeşitleri kullanılır.

Mobil tuvalet çeşitleri;

  • Karavan tuvalet
  • Seyyar tuvalet
  • Tek kabin mobil tuvalet
  • Çift kabin mobil tuvalet
  • Seyyar pisuar
  • Yozgat karavan tuvalet

Mobil tuvaletlerin tercih edilme nedenlerinin başında, bulunduğu alanda ihtiyaç duyulmasıdır.

Mobil Tuvalet Neden Kullanılır?

Organizasyon, film setleri, etkinlik ve konser gibi kalabalık davetli topluluğuna sahip olan ya da uzun süreli boş bir alanda kalmak gerektiği durumlarda kurtarıcı rol üstlenen bir ekipmandır. Mobil tuvaletleri günlük, haftalık ya da aylık olarak bizden talep edebiliyorsunuz.

Mobil Tuvalet Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mobil tuvalet talepleriniz için organizasyon gününden önce bizlerle anlaşma yapmalısınız. Dilediğiniz alana istediğiniz adette mobil tuvalet saplama imkanına sahip bir firmayız. Türkiye geneli olarak temiz ve dezenfekte ederek kullanıma hazır hale getirdiğimiz mobil tuvaletleri dilediğiniz alana getiriyoruz, montajını yaparak teslim ediyoruz.

Mobil Tuvalet Kurulumu ve Maliyeti

Mobil tuvalet polietilen maddeden üretildiği için kurulum adına oldukça hafif, iklim koşullarına göre dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kurulumunda karavan tipi mobil tuvalet için istediğiniz zemine kurulum olurken, Yozgat mobil tuvalet için düz bir zemine ihtiyaç vardır. Mobil tuvalet fiyatlandırması için kullanım süresi, mobil tuvalet çeşitti ve sayısı önemli etkenler arasındadır. Uzun süreli kiralamalarda daha makul fiyatlar veriyoruz. Mobil tuvalet kullanımları ile düzenli olarak bulunduğunuz alana geliyoruz ve yenisiyle değişim yapıyoruz. Her zaman hijyenik ve temiz olmanız adına elimizden geleni yapıyoruz. Portatif yapısıyla kolay kurulum ve de monte işlemi kısa sürede gerçekleşiyor.

Bir sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin.