Dikkaldırım Mah. Stad Cad.
No:39/29 Osmangazi / BURSA
Pts - Cts 08:00 - 18:00
Pazar KAPALI

Çanakkale Mobil Tuvalet

Çanakkale Mobil Tuvalet

Mobil tuvalet, organizasyon hizmetlerinde kullanılan ekipmanlar arasındadır. Kullanışlı yapısı, polietilen malzemesinin dayanıklı ve hafif yapısı ile kurulumu oldukça rahat. Özel etkinliklerinizde sizleri yalnız bırakmıyoruz ve etkinliğinizi küçük engellere teslim etmiyorsunuz. Bilindiği üzere etkinliklerin en önemli sorunu bir süre sonra rahatsız edici boyuta ulaşan tuvalet ihtiyacıdır. Bu nedenle birçok etkinlik katılımında bir süre sonra kayıplar meydana gelir. Sizlerin davetli kaybının önüne geçiyoruz ve etkinliğinizi istediğiniz zamana kadar sürdürmenizi sağlıyoruz.

Seyyar Tuvalet Nedir?

Seyyar tuvalet kullanımı pratik ve acil ihtiyaçlarda kurtarıcı role seyyar pisuara sahiptir. Kullanımı rahat, temizliği ve kurulumu tarafımızdan yapılan konforlu bir üründür. Pratik yapısı, portatif kullanımı, çevre dostu özelliği ve çözüm odaklı ekipmanları ile seyyar tuvalet her alan için uygun.

Hizmetlerimiz

Mobil tuvalet hizmetimiz dışında bünyemizde yer alan ekipmanlar ile duş alanı, çit alanı ve kulis alanı hazırlıyoruz. Her detayın düşünüldüğü ve ince ayrıntısına kadar hesapladığımız Çanakkale karavan tuvalet ürün tasarımları, iç dekorasyonu ile beğenilen ürünlerimizdir.

  • Mobil tuvalet hizmeti
  • Karavan tuvalet hizmeti
  • Kulis karavan hizmeti
  • Engelli mobil tuvalet hizmeti
  • VIP mobil tuvalet hizmeti
  • Konteyner tuvalet hizmeti
  • Mobil lavabo hizmeti
  • Mobil pisuar hizmeti
  • Mobil duş hizmeti
  • Mobil çit hizmeti

Türkiye geneline ürünlerimizi teslim ediyoruz. Kurulum, taşıma, montaj ve demonte hizmetleri tarafımıza ait olup, rutin temizliği mutlaka yapılar, temiz şekilde kullanımınıza sunulur.

Kulis Karavan Tuvalet

Kulis karavan tuvalet film setlerinde kullanılan özel hazırlık alanlarıdır. Konser alanlarında sanatçıların daha konforlu hazırlanması adına içerisinde makyaj masası, 6 kişilik yatak, buzdolabı ve birçok özelliğe sahip olan kulis Çanakkale mobil tuvalet yoğun talep aldığımız ürünler arasındadır.

Karavan Tuvalet Sabit Mi?

Karavan tuvaletler araba olarak tasarlanmıştır. Bulunduğu alanın engebeli, kırsal ya da arazi olması sorun olmaz. Kurulduğu alanda rahatlıkla kullanılır. Yola devam ederek farklı alanlara karavan araç taşınabilir. Acil Çanakkale kiralık tuvalet taleplerinizde en hızla ulaştırdığımız ekipmanlar arasındadır. Hijyenik olarak tertemiz teslim ettiğimiz karavan tuvaletler için, gerektiğinde etkinlik alanının yerini değiştirmek artık çok kolay.

Bir sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin.