Dikkaldırım Mah. Stad Cad.
No:39/29 Osmangazi / BURSA
Pts - Cts 08:00 - 18:00
Pazar KAPALI

Erzurum Mobil Tuvalet

Erzurum Mobil Tuvalet

Mobil tuvalet, taşınabilir tuvalet anlamına gelir. İçerisinde temiz ve pis suyun saklandığı iki ayrı depo vardır. Gideri bu nedenle sabit bir yere bağlı değildir. Kullanım sonrası pis su atık olarak söz konusu depolarda toplanır.

Firmamız tarafından verilen tuvalet kurulumları şunlardır:

  • Mobil tuvalet
  • Karavan tuvalet
  • Kulis karavan
  • Engelli mobil WC
  • VIP mobil tuvalet
  • Konteyner tuvalet
  • Mobil lavabo
  • Mobil pisuar
  • Mobil duş
  • Mobil çit

Tüm bu hizmetlerden yaralanmak ve kurulum gerçekleştirmek için firmamız ile görüşünüz.

Mobil Tuvalet Nerelerde Kullanılır

Mobil tuvaletler festivaller veya konserler gibi değişik kutlama zamanlarında kullanılan ve ihtiyaç sonrası taşınabilme özelliğine sahip olan yapılardır. Kullanım kolaylığı sağlar. Mobil tuvaletin bir türü olan ve özellikle açık alanlarda gerçekleştirilen organizasyonlarda tercih edilen tuvalet türü ise karavan tuvalet sistemleridir.

Mobil Tuvalet Ölçüleri

Firmamız hem mobil tuvalet hem de karavan tuvalet hizmeti vermektedir. Mobil tuvaletler genel olarak 110 cm genişliğinde, 229 cm yüksekliğinde ve 120 cm derinliğindedir. Ağırlık olarak ise yaklaşık 80 kg civarındadır.

Erzurum Mobil Tuvalet Hizmeti

Erzurum’da özellikle bahar döneminde, öğrenci yoğunluğunun fazla olduğu zamanlarda gerçekleştirilen konser ve festivallerde firmamız tarafından mobil tuvalet sistemleri kurulmaktadır. Bu aşamada; Erzurum mobil tuvalet hizmeti, Erzurum karavan tuvalet hizmet ve Erzurum kiralık tuvalet hizmeti için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Firmamızın verdiği mobil tuvalet kurulum hizmetlerinden hem kamusal alandaki hem de özel sektördeki kişiler yararlanıyor. Firmamız söz konusu çalışma alanını yurt dışına da taşıyarak bu konuda oldukça fazla deneyim elde etmiştir. Müşterilerimiz istenilen şekilde ve ihtiyaçlar ile uyumlu hizmet alırlar. Bu nedenle memnuniyet üst düzeydedir.

Sistemimiz kurulum yapılmadan başlar. Müşterilerimiz ile sürekli iletişim içerisinde oluruz. Kurulum yapıldıktan sonrada istenilen zamanda tarafımıza ulaşım sağlanabilir. Hizmet öncesi ve sonrası sürekli kontrol halindeyiz. Firma olarak vereceğimiz hizmetin tüm toplumun ihtiyaçlarına uygun olmasını hedefliyoruz. Bunu gerçekleştirirken ise vereceğimiz hizmetin kalitesinin beklenenin üzerinde olmasını hedefliyoruz. Müşteriyi iyi dinleyip isteği doğrultusunda hizmet veririz. Tüm bunlar için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bir sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin.