Dikkaldırım Mah. Stad Cad.
No:39/29 Osmangazi / BURSA
Pts - Cts 08:00 - 18:00
Pazar KAPALI

Konya Mobil Tuvalet

Konya Mobil Tuvalet

Osmanlı zamanından bize kalan miras kalan temizlik alışkanlığımız, kültürümüzün ve binlerce yıllık inancımızın gereği teşkil etmektedir. Binlerce yıllık geçmişi bulunan sahip tuvaletler, yaşam kalitemizi doğrudan doğruya etkilemektedir. Tuvaletle alakalı ihtiyaçların sağlıklı bir şekilde çözüme ulaştırmamız, bu kategoride bizim açımızdan son derece önemlidir. Toplum sağlığını direk olarak etkileyen topluma açık tuvaletler, her zaman için bakımlı ve temiz bir halde olması gerekir.

Sağlıklı Bununla Aynı Zamanda Hijyenik Tuvaletler

Mobil tuvalete sahip olan araçlarımız, temizliğe önem veren vatandaşlarımız için çok iyi bir seçenek. Şirketimiz, özel olarak tasarlanan karavan türü mobil araçlarla, zorunlu ihtiyaç kategorisinde bulunan tuvalet ihtiyacını en sağlıklı bir şekilde çözmektedir. Huzur kenti olan Konya için, Konya mobil tuvalet ekibimiz, yılın her zamanından hizmet vermeye devam ediyor.

Mobil Araçlarımız Özel Türde Tasarımdır

Karavan araçlarına birleştirilen ve özel bir şekilde tasarlanan tuvaletler, güncel dekorasyon kurallarına en uygun şekilde tasarlanmıştır. Tuvalet modelleri kategorisinde çok özel bir yere sahip olan mobil türdeki tuvaletlerimiz, bu konuda sizin için aradığınız sağlığa uygun çözüm seçeneklerini bir arada bulunmaktadır. Sahip olduğumuz Konya karavan tuvalet rezervasyon işlemleri için müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Üstün Hizmet Kalitemizle Tanışın

Mobil tuvaletlerin sahip olması gereken birçok özellik bulunmaktadır.

Bunları genel olarak şöyle sıralayabiliriz;

  • Karavan üzerinde yer aldığı için kolaylıkla adres değiştirebilir. Yer değiştirme problemi olmadığı için istenilen köşeye park edebilir.
  • Su tesisatına sahip bir sistemi olduğundan dolayı, temizlik konusunda sizin aradığınız çözüm seçeneklerini bir arada bulundurmaktadır. Lavaboda ve tuvalette kullanışlı musluklar yer almaktadır.
  • Kapılar pvc yapıdadır. Ayrıca kapılarda kullanım problemi oluşmamaktadır. Kullanım alanı oldukça geniştir.

Mobil araçlarımızı imcelemeden, piknik ve benzeri organizasyonları düzenlememenizi tavsiye ederiz. Mobil araçlarımızı kiralamak yoluyla, bu kategoride lüks ve konforlu çözüm seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Lüks ve ev konforunda bir yapıya sahip olan Konya kiralık tuvalet araçlarımızı, deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız kullanmaktadır.

Kullanım işlemi öncesinde lazım olan gerekli bütün bakım işlemleri kısa sürede yapılmaktadır. Sizin için en uygun ve en güvenilir seçeneği sunduğumuzdan emin olabilirsiniz.

Bir sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin.