Dikkaldırım Mah. Stad Cad.
No:39/29 Osmangazi / BURSA
Pts - Cts 08:00 - 18:00
Pazar KAPALI

Kütahya Mobil Tuvalet

Kütahya Mobil Tuvalet

Firma olarak uzun yıllardır dış alanlarda kullanım için Kütahya mobil tuvalet. karavan tuvalet üretimi ve kiralanması hizmeti veriyoruz. Bu sayede kişilerin kısa süreli bulunmaları gereken alanlara mobil tuvaletleri kolay bir şekilde taşıyarak kullanmalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerimiz ayrıca kolay bir şekilde kurulabiliyor ve estetik özelliklere sahip oldukları için bulundukları alanlardaki görüntüyü bozmuyorlar. Özellikle yapılan organizasyon alanlarına taşınarak organizasyon sırasında ihtiyaçların giderilmesini sağlıyor.

Mobil Tuvaletlerimizin Özellikleri

Dış mekanlarda insanların tuvalet ihtiyaçlarını giderebilmeleri için mobil tuvalet üretimleri yapıyoruz. Bu sayede organizasyon yapan şirketler bu tuvaletleri kiralayarak organizasyon alanına kolay bir şekilde kurup kendilerinin ve katılımcılarının kullanmasını sağlayabiliyorlar.

Üretimini yaptığımız mobil tuvaletlerimizin özellikleri şunlar oluyor;

  • Mobil tuvaletlerimiz tek kişinin girişine ve kullanımına uygun ürünlerdir.
  • Ürünlerimiz 80 kg ağırlığında üretilmiş ürünlerdir.
  • Mobil tuvaletlerimizin yükseklikleri 229 cm’dir.
  • Festival ve kutlama alanlarında kullanıma uygundurlar.
  • Kolay taşınabilen ürünlerdir.
  • Kullanım alanına kolay bir şekilde kurulabilirler.
  • Temiz ve hijyenik ürünlerdir.
  • Kaliteli malzemelerden yapılmış olan seyyar tuvaletlerdir.
  • Doğaya hiçbir şekilde zarar vermezler.

Bu özellikleri sahip olan ürünlerimiz ihtiyaca bağlı olarak kiralanıp kullanılabilirler.

Karavan Tuvaletlerimizin Özellikleri

Firmamız Kütahya karavan tuvalet üretimi de yapıyor. Karavan tuvaletlerimiz günlük dış çekim yapılan işler sırasında ortaya çıkan tuvalet ihtiyaçlarının giderilmesi için kullanılabiliyor. Özellikle konserler, fuarlar, dizi çekimleri, kongreler ve tüm dış alanda yapılan organizasyonlarda insanların ya da katılımcıların ihtiyaçlarını gidermeleri için satın alınabiliyor. Kolay bir şekilde taşınabildikleri için her ortamda kullanmaya uygun ürünler oluyor. İki kapılı olan bu ürünlerimiz son derece hijyenik ürünler oldukları için atık su depolarının yanı sıra temiz su depoları da bulunuyor.

Kiralık Tuvalet Hizmeti

İnsanların işleri ya da organizasyonları sırasında sıkıntı yaşamamaları için Kütahya kiralık tuvalet hizmetleri veriyoruz. Kiralık tuvalet türlerine ihtiyaç duyan kişiler firmamıza ulaşıp kiralık tuvalet hizmetimizden yararlanabiliyorlar. Böylece yapacakları organizasyonları ya da çekim işleri boyunca kullanmak için istedikleri süre boyunca ürünlerimizi kiralayıp kullanabiliyorlar.

Fiyatlarımız

Firma olarak mobil tuvalet ve karavan tuvalet kiralama hizmeti veriyoruz. Kiralama hizmetleri için fiyatlarımız ekonomik olduğu için tuvalet ihtiyaçlarının ekonomik bir şekilde karşılanmasını sağlıyorlar. Ancak firmamızın fiyatları yapılacak kiralama süresine bağlı olarak artış ya da azalış gösterebiliyorlar. Bunun için tuvalet kiralamak isteyen kişilerin firmamıza ait telefon, eposta, fax ve sosyal medya ulaşım yollarını kullanarak firmamıza ulaşım teklif almaları gerekiyor.

Bir sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin.