Dikkaldırım Mah. Stad Cad.
No:39/29 Osmangazi / BURSA
Pts - Cts 08:00 - 18:00
Pazar KAPALI

Mobil Tuvaletlerin Çalışma Sistemi

Subtitle Text

Mobil Tuvaletlerin Çalışma Sistemi

Mobil tuvaletler, açık havada çalışırken veya bir etkinlik planlarken çok kullanışlı oldukları için harika bir çözümdür. Ancak, ister uzun bir süre için ister birkaç günlüğüne taşınabilir bir tuvalet kiralamayı planlıyor olun, bunların nasıl çalıştığını ve atıklara ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. İyi haber şu ki, ikisine de cevabımız var!Portatif tuvaletlerin nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Mobil Tuvalet Nasıl Çalışır?

Portatif tuvaletler bağımsızdır bu nedenle atık, evde olduğu gibi kanalizasyona akmaz. Bunun yerine tuvaletin altındaki bir tutma tankına taşınır. Pompa sifonu bir vakum görevi görür bu nedenle kolu ittiğinizde atık tutma tankına taşınır.            Mikropları öldürmek, kokuları önlemek ve atıkları parçalamak için su yerine kimyasallar kullanılır. Bununla birlikte, şebekeye bağlı portatif tuvaletleri de uzun süreli kullanım için tercih edebilirsiniz. Suyla dolu bir kanalizasyon sistemine bağlandıkları sürece aynı miktarda kimyasal işlem gerektirmezler ancak yine de düzenli olarak temizlenmeleri şarttır.

Mobil Tuvalet Atıklarına Ne Olur?

Mobil WC, şebekeye bağlı olmadığı sürece tuvalet atıklarını tutar. Bu atıkların belirli bir süre sonra boşaltılması gerekir. Tüm atıklar, bir tanka boşaltılmadan önce kimyasallar tarafından parçalanan büyük bir atık konteynerine gider. Birçok portatif tuvalet, bloğun yan tarafında bir akış göstergesi ile gelir böylece tam olarak ne zaman boşaltılması gerektiğini görebilirsiniz. Endişelenmeyin, bunu kendiniz yapmak zorunda değilsiniz! Mestem, her şeyi olabildiğince hijyenik tutmak için atıklarınızı büyük bir vidanjörlealır. Atıklar tanka aktarıldıktan sonra güvenli bir şekilde bertaraf edilebilmesi için özel bir temizleme tesisine götürülür.

Kiralık bir portatif klozet arıyorsanız, Mestem’in çeşitli ürünleri mevcuttur. İster iş amaçlı ister özel kullanım için olsun, Türkiye’nin her yerine modern ve kurulumu kolaytuvalet kabinleri teslim edebiliriz.