Dikkaldırım Mah. Stad Cad.
No:39/29 Osmangazi / BURSA
Pts - Cts 08:00 - 18:00
Pazar KAPALI

Mobil WC Kiralama

Subtitle Text

Mobil WC Kiralama

Mobil WC her insanın dışarıda vakit geçirirken rahat olmasını sağlayan bir hizmettir. Dışarıda vakit geçiren her insan, ortak kullanılan tuvaletlerin pis olduğu konusunda endişelenir. Bu endişe insanları, ihtiyaçlarını karşılamak için eve gidene kadar beklemeye iter. Son derece sağlıksız olan bu davranıştan her zaman uzak durulmalıdır. Yerleşik tuvaletlerin temizliği konusunda endişeleriniz olması halinde mobil ürünleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Mobil WC kabinlerinde atıklar, su yerine koku önleyen ve parçalayıcı özelliği olan kimyasallarla temizlenir. Lavaboda çok fazla su tüketiminin önlenmesi için su çıkışı, ayak pompası ile sağlanır. Böylece tasarruflu bir kullanım olanağı elde edilir. Temiz su tankının yüksek bir kapasiteye sahip olması, sık kullanımlarda bile uzun süre su tedariki ihtiyacı doğurmaz.

Mobil WC Kiralama Nasıl Bir Hizmettir?

Mobil WC kiralama hizmeti genellikle belediyeler, valilikler, siyasi partiler gibi kuruluşlar tarafından talep edilir. Bunun nedeni açık alanlarda düzenlenen organizasyonlarda insanların çevreyi kirletecek şekilde ihtiyaçlarını gidermesini engellemektir. Özellikle koruma altında olan parklar, ormanlar, açık hava müzeleri görüntü kirliliğine yol açacak durumlardan korunmalıdır. Bunun için uygun sayıda tuvalet tedarik edilmeli ve bu tuvaletler uygun noktalara yerleştirilmelidir.

Mobil WC Kiralamanın Avantajları

Seyyar tuvaletler çevreye uyumlu renkleri ve mevsimsel koşullara dayanıklı yapıları ile avantaj sağlayan ürünlerdir. Bu sayede herhangi bir probleme yol açmadan uzun süre kullanılabilir. Işığı emen tavan yapısı sayesinde kabinlerde doğal bir aydınlatma sağlanır. Zeminde kullanılan kaplama ise kaymaya bağlı olarak yaşanacak kazaları büyük ölçüde önler. Mahremiyetin korunması için kabinler, kadın ve erkekler için ayrı yerlere konulabilir aynı zamanda kapılarda bulunan kilit sistemi de mahremiyetin korunmasına yardımcı olur. Üretim sürecinde gerekli kalite standartlarını dikkate alan Mestem yılların deneyimiyle sizi en kaliteli ürünlerle buluşturur.