Dikkaldırım Mah. Stad Cad.
No:39/29 Osmangazi / BURSA
Pts - Cts 08:00 - 18:00
Pazar KAPALI

Nevşehir Mobil Tuvalet

Nevşehir Mobil Tuvalet

Mestern atık yönetim hizmetleri olarak açık hava organizasyonlarına katılanların tuvalet ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için Nevşehir mobil tuvalet hizmeti veriyoruz. Kiraladığımız mobil ve karavan tuvaletler sayesinde organizasyona katılan kişiler ya da organizasyonları düzenleyenler yaşadıkları tuvalet sıkıntılarından kurtuluyorlar. Kolay taşınabilen ve kurulabilen ürünler oldukları için açık alana kurularak ihtiyaç duyulan süre boyunca kullanılabiliyorlar.

Mestern Mobil Tuvaletlerin Özellikleri

Mestern firması olarak profesyonel bir şekilde mobil tuvalet üretimi ve kiralama hizmetleri veriyoruz. Kiraladığımız tuvaletler kullanışlı ürünler olmaları sebebiyle yıllardır organizasyon yapan kişiler tarafından tercih ediliyorlar.

Mobil tuvaletlerimizi kişilerin tercih etmesini sağlayan özellikleri şunlardır;

  • Kiralanan mobil tuvaletlerin temizlik ve kontrolleri personeller tarafından yapıldığı için son derece hijyenik ürünlerdir.
  • Açık alanda bulunan her ortama uygun ürünlerdir.
  • Kolay bir şekilde kurularak ihtiyacın giderilmesini sağlarlar.
  • Ani organizasyonlar için pratik çözüm sağlarlar.
  • Mobil tuvaletlerin üretiminde kullanılan malzemeler tamamen doğa dostudur. Bu sebeple çevreye zarar vermez.
  • Kaliteli ürünlerdir.

Bu özelliklere sahip olan mobil tuvaletler kullanışlı ve kaliteli olmalarının yanı sıra son derece ekonomik ürünlerdir.

Organizasyonlara Uygun Tuvaletler

Açık hava organizasyonları için üretim ve kiralama hizmeti verdiğimiz tuvaletler mobil tuvaletler, karavan tuvaletler ve vip mobil tuvaletler gibi çeşitlerde bulunuyor. Bu tuvaletlerin teknik özellikleri farklılık gösteriyor. Nevşehir karavan tuvalet ürünlerimiz karavan şeklinde iki bölümden oluşan tuvaletler oluyor. Çok kişinin katıldığı festival ya da diğer organizasyonlarda ihtiyacın kısa sürede halledilmesini sağlıyor. Ayrıca erkek ve kadın kullanımları için ayrı bölümler tercih edilebiliyor.

Mobil tuvaletlerimiz ise tek kişinin kullanımına uygun ürünler oluyor. Bu tuvaletlerimiz 80 kg ağırlığında olup kolay bir şekilde taşınarak kurulup kullanıma başlanabiliyor. Özellikle konser, festival ve kutlamalarda kişilerin işlerini kolaylaştırıyor. Tek kişilik kullanım sağlayan bu ürünlerimiz yapılan organizasyonların ve katılımcıların büyüklüğüne göre birden fazla sipariş verilerek kiralanabiliyor. Vip mobil tuvaletlerimiz ise konforunu düşünen kişilerin tercih edebilecekleri ürünler oluyor.

Ekonomik Tuvalet Kiralama

Mestern atık yönetim hizmetleri firması olarak Nevşehir kiralık tuvalet ihtiyaçlarına yaklaşık 8 yıldır cevap veriyoruz. Kaliteli olan portatif tuvaletlerimizi kişilerin isteklerine göre üretiyor ve kiralama hizmeti veriyoruz. Kiralama hizmetimizde kullanılan ürünlerimizin üretilip hazırlanmasını ihtiyaçlara bağlı olarak gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize istedikleri süre boyuncu kiralık mobil tuvaletlerimizi ekonomik fiyatlarla kullanma imkanı veriyoruz.

Destek Hizmeti

Kiralama ya da duruma göre satış hizmeti sonrasında müşterilerimize yaşanan sorunlarda destek hizmeti veriyoruz. Festival, konser, kutlama ya da düğün organizasyonlarında portatif tuvaletlerimizden yararlanmak isteyenler bizimle iletişime geçerek ürünleri inceleyip kiralayabiliyorlar. Ayrıca firma olarak ürünlerin taşınması ve kullanım alanlarına kurulması içinde hizmet veriyoruz.

Bir sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin.