Dikkaldırım Mah. Stad Cad.
No:39/29 Osmangazi / BURSA
Pts - Cts 08:00 - 18:00
Pazar KAPALI

Tekirdağ Mobil Tuvalet

Tekirdağ Mobil Tuvalet

Mobil tuvalet kullanımı bulunduğunuz bölgenin mahrumiyet bölgesi olması gerekmez. Yeterli ihtiyaç alanına sahip olmayan ve yoğun katılım beklenen etkinliklerde, hiç bir olumsuzluğa mahal vermemek adına yapılan hazırlıklar arasındadır. Biz bu konuda birçok etkinlik sahibi, organizasyon firması, kurum, kuruluş ve film setlerine hizmet vermekteyiz.

Mobil Tuvalet Nereden Kiralanır?

Mobil tuvalet kiralamak için yeterli ekipmana sahip olan profesyonel firmalardan hizmet almanız gerekmektedir. Türkiye’de mobil tuvalet kullanımı için hizmet alabileceğiniz firma sayısı oldukça azdır. Biz bu hususta sizleri yalnız bırakmıyoruz ve sınırsız talep imkanı sunuyoruz. Acil durumlarda da arayabileceğiniz firmamız, etkinlik öncesi yapılan anlaşmalara öncelik vermektedir. Bu nedenle anlaşmanızı yaparak etkinliğinizi riske atmamanızı tavsiye ederiz.

Mobil Tuvalet Nasıl Temizlenir?

Mobil tuvalet temizliği ürünlere göre değişir. Tüm temizlik işlemlerinde dezenfektasyon uygulaması yapılır. Mobil tuvalet, karavan tuvalet gibi ürünlerde, alt kısımda bulunan temiz su tankı ve atık tankı, demonte bölüm olduğu için ayrı olarak boşaltım sağlanır. Temiz ve steril olarak tarafınıza teslim edilen mobil tuvaletlerin içi oldukça hijyeniktir.

Mobil Tuvaletlerin İç Tasarımı Nasıldır?

Mobil tuvaletler tek kabinli ya da çift kabinli olabiliyor. Çift kabinli Tekirdağ mobil tuvalet her kabinde 2 kişilik tuvalet, lavabo kullanılması anlamına gelir. Bir kabin erkek, bir kabin kadın bölümüdür, İçerisinde kullandığımız tuvaletler alaturka, alafranga olarak mevcuttur. Lavabolarda muhakkak sıvı sabun bulunuyor.

Mobil Tuvalet Havalandırma

Mobil tuvaletlerde en çok merak edilen konular arasında havalandırma sistemi vardır. Mobil tuvalet ve karavan tuvaletlerde havalandırma muhakkak vardır. Klimalı olarak kullanılabilen havalandırma ile Tekirdağ kiralık tuvalet her zaman hijyenik kalmaya devam eder.

Karavan Tuvalet İç Tasarımı Nasıldır?

Karavan tuvalet en konforlu tuvalet tipidir. İçi geniş ve kullanım olarak her bölmede 2-4 kişi kapasitesine sahiptir. Uzun süreli kullanım taleplerinde tercih edilme sebepleri; daha kaliteli sisteme sahip olması, engebeli alanlara kurulma özelliği, uzun süreli kullanıma dayanıklı olması. Film setlerinde, proje çalışmalarında, etkinlik alanları, konser alanları gibi tuvalet ihtiyacından mahrum bölgelere kurularak kullanılan Tekirdağ karavan tuvalet çok kullanışlı.

Bir sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin.