Dikkaldırım Mah. Stad Cad.
No:39/29 Osmangazi / BURSA
Pts - Cts 08:00 - 18:00
Pazar KAPALI

Tuvalet Kiralama

Subtitle Text

Tuvalet Kiralama

Tuvalet kiralama, tuvalet ihtiyacının sağlıklı bir şekilde giderilmesi için açık alanlarda hayatı kolaylaştıran bir hizmettir. İhtiyaç duyduğu anda tuvalete gidemeyen kişiler, birçok sağlık sorunuyla mücadele etmek zorunda kalabilir. Özellikle çocuklar bu konuda çok daha hassastır. Tuvaletlerini tutmakta zorlanan çocuklar; ağrı, kramp ve benzeri sorunlar nedeniyle ailelerini de sıkıntıya sokabilirler.

Tuvalet kiralama hizmeti, şehrin ne kadar uzağında olursa olsun açık alanlarda bu sorunların yaşanmasını engeller. Kamp alanları, plajlar, mesire yerleri;kiralama hizmetinin en çok tercih edildiği yerlerin başında gelir. Bu hizmeti ulaşılabilir hale getiren kimi zaman bir belediye kimi zaman farklı bir devlet kurumu ya da özel bir firmadır. Sünnet, düğün gibi organizasyonlar düzenleyen kişiler de tuvalet kiralayarak organizasyonun daha başarılı geçmesini sağlayabilir.

Mobil Tuvalet Kiralama

Kiralık tuvalet hizmetinden yararlanarak tek kişilik bir kabin görünümünde olan ve istenilen sayıda tedarik edilen modelleri temin edebilirsiniz. Ahşap renginde, mavi renkte ya da farklı bir renkte olabilen bu kabinlerin içerisinde hijyen için ihtiyaç duyulan her türlü malzeme yer alır. Bu noktada en büyük ihtiyaç temiz sudur. Yüksek hacimli temiz su tankına sahip ürünler, en sık kullanımlarda bile ihtiyacı karşılar. Su tedariki noktasında zorlanan ya da karavanıyla seyahat ederken suyu biten kişiler için kamp alanlarına, konaklayan kişi sayısına uygun şekilde seyyar tuvaletlerden konulmalıdır. Aksi takdirde kamp alanlarında ciddi bir çevre kirliliği oluşabilir.

Karavan Tuvalet Kiralama

Mobil tuvaletler karavan olarak da tasarlanabilir. Bu modellerin en önemli avantajı motorlu bir karavan şeklinde oldukları için kolayca yerlerinin değiştirilmesi ve farklı noktalarda kullanılabilmeleridir. Siz de Mestem farkıyla hem karavan tuvaletleri hem de mobil modelleri kolaylıkla kiralayabilirsiniz.